1. listopadu 2010 - Vyproštění osob

Ve 14:05 hodin byla jednotka vyslána do obce Kocourov, kde se měla nacházet zaklíněná osoba. Hasiči po příjezdu zjistili, že se převrátil traktor a zaklínil nohu řidiči traktoru. Zraněného řidiče se podařilo vyprostit pomocí zvedacích vaků jednotky HZS Staňkov a do péče si ho vzala letecká záchranná služba. Horšovskotýnští hasiči se poté vrátili zpět na základnu, na místě zůstala jednotka HZS Staňkov a Policie ČR.

Kocourov - vyproštění osobyKocourov - vyproštění osobyKocourov - vyproštění osobyKocourov - vyproštění osobyKocourov - vyproštění osoby

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky