11. listopadu 2010 - Likvidace nebezpečných látek

V 17.00 hodin byl jednotce SDH Horšovský Týn vyhlášen operačním střediskem požární poplach. Bylo nahlášeno vytékání neznámé látky na pozemní komunikaci v ulici U Radbuzy ve Staňkově. Po příjezdu na místo události již na místě zasahovala jednotka HZS Staňkov. Horšovskotýnští hasiči byli určeni k přípravě dekontaminačního místa v ochranných protichemických oblecích Sunit a v dýchací technice Dräger. Hasiči z HZS Staňkov provedli průzkum a zjištění uniklé látky v chemických přetlakových oblecích. Po zamezení úniku látky byla provedena dekontaminace všech zasahujících hasičů. Jednalo se o prověřovací cvičení, které bylo po ukončení zásahu rozebráno a vyhodnoceno jako zdařilé. Po vyhodnocení se jednotky vrátily na své základny.

Prověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látkyPrověřovací cvičení na likvidaci nebezpečné látky

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky