12. listopadu 2010 - Výbuch PB lahve, požár RD

Hasiči z Horšovského Týna vyjeli v 16:06 hod. k ohlášenému výbuchu propanbutanové lahve s následným požárem rodinného domu do obce Nemněnice. Po příjezdu na místo události již na místě zasahovali hasiči z HZS Staňkov a SDH Holýšov. Průzkumem bylo zjištěno, že opravdu došlo k výbuchu propanbutanové lahve. Požár byl zlikvidován před příjezdem hasičských jednotek. Na místě byla zraněna jedna osoba, kterou si do dvé péče převzala letecká záchranná služba. Jelikož byl rodinný dům značně poškozen výbuchem, bylo rozhodnuto o uzavření objektu. Zasahující jednotky byly odeslány na základnu, na místě zůstali hasiči z HZS Staňkov. Na místě události zasahovali kromě horšovskotýnských hasičů hasiči HZS Staňkov, SDH Holýšov, SDH Staňkov, Letecká záchranná služba a Policie ČR.

Další informace a fotografie na stránkách SDH Holýšov.

Výbuch PB lahve v obci NemněniceVýbuch PB lahve v obci NemněniceVýbuch PB lahve v obci NemněniceVýbuch PB lahve v obci NemněniceVýbuch PB lahve v obci NemněniceVýbuch PB lahve v obci NemněniceVýbuch PB lahve v obci NemněniceVýbuch PB lahve v obci NemněniceVýbuch PB lahve v obci NemněniceVýbuch PB lahve v obci NemněniceVýbuch PB lahve v obci NemněniceVýbuch PB lahve v obci Nemněnice

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky