14. listopadu 2010 - Dopravní nehoda s následným požárem

V neděli 14. listopadu 2010 byla v 12:35 hodin jednotka hasičů z Horšovského Týna povolána k dopravní nehodě dvou osobních vozidel s následným požárem na silnici I/26 k obci Semošice. Po příjezdu jednotky na místo události bylo zjištěno, že došlo ke střetu dvou osobních vozidel. V jednom se stále nacházela zraněná osoba. Zraněná osoba z druhého vozidla byl již mimo vozidlo. Začínající požár byl uhašen přítomnými osobami již před příjezdem hasičů. Vyproštěný řidič ukrajinské národnosti ze stříbrného vozidla VW Passat byl předán posádce Letecké záchranné služby. Zraněnou řidičku německé národnosti z černého vozidla Opel Astra si převzala Rychlá záchranná služba. Jednotka SDH Horšovský Týn byla poté odeslána na základnu, na místě zůstali hasiči z HZS Staňkov, Policie ČR a odtahová služba.

DN u obce SemošiceDN u obce SemošiceDN u obce SemošiceDN u obce SemošiceDN u obce SemošiceDN u obce SemošiceDN u obce SemošiceDN u obce SemošiceDN u obce SemošiceDN u obce SemošiceDN u obce Semošice

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky