6. listopadu 2010 - Planý poplach

Ve 23:52 hodin byla jednotka hasičů z Horšovského Týna povolána k požáru ocelové haly do obce Křenovy. Po příjezdu jednotek HZS Staňkov a SDH Horšovský Týn bylo průzkumem zjištěno, že objekt slouží jako sušička obilí a právě probíhalo sušení kukuřice. Při tomto procesu dochází k velké prašnosti, což v kombinaci s okolním osvětlením vypadá jako kouř z požáru. Zásah byl proto kvalifikován jako planý poplach a jednotky se vrátily na své základny.

Fotografie0335Fotografie0337Fotografie0339Fotografie0340

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky