7. listopadu 2010 - Školení jednotky

V neděli 7. listopadu 2010 proběhlo v hasičské zbrojnici školení jednotky SDH obce Horšovský Týn. První část byla zaměřena na provoz radiové sítě a obsluhu radiostanic a druhá část školení byla zaměřena na použití a obsluhu nových dýchacích přístrojů Dräger. 5 kusů nových dýchacích přístrojů Dräger PA 90 Basic, 5 masek a 2 vyváděcí kukly byly zakoupeny Městem Horšovský Týn s použitím dotace z HZS Plzeňského kraje. Město uvolnilo ze svého rozpočtu 125.000,- Kč a HZS Plzeňského kraje 50.000,-. Nové dýchací přístroje doplní již zastaralé přístroje Saturn. Jednotka hasičů obce Horšovský Týn tímto děkuje zastupitelům Města Horšovský Týn a představitelům HZS Plzeňského kraje za nákup těchto ochranných prostředků, které zkvalitní a zjednoduší práci při zdolávání různých mimořádných událostí.

Školení jednotkyŠkolení jednotkyŠkolení jednotkyŠkolení jednotkyŠkolení jednotky

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky