7. prosince 2010 - Technické zásahy - padlé stromy

V 5:43 hodin byla jednotka vyslána na likvidaci padlého stromu, který se měl nacházet na silnici mezi obcemi Semošice a Doubrava. Hasiči na místě nalezli už jen zbytky větví, které rozřezali pomocí motorové pily a vrátili se zpět na základnu.

V 18:05 hodin vyjela jednotka na silnici mezi obce Březí a Bozdíš, kde byly přes cestu popadané stromy. Ty byly rozřezány a odklizeny. Jednotka se vrátila na základnu.

V 19:52 dostali horšovskotýnští hlášení, že se padlé stromy nacházejí také na silnici mezi obcemi Semněvice a Mezholezy. Na tuto událost nakonec vyjela jiná jednotka, protože hasiči z Horšovského Týna dostali za úkol odstranit padlé stromy na silnici I/26 mezi obcemi Březí a Draženov. Stromy byly odstraněny za asistence Policie ČR. Při návratu na základnu byli horšovskotýnští hasiči vysláni na padlé stromy mezi obce Vidice a Miřkov. Zde byla cesta zprůjezdněna opět pomocí motorové pily.

Ve 22:13 hodin jednotka opět vyjela na silnici I/26 za obec Březí, kde bylo nutno odstranit padlý strom přes silnici. Strom byl rozřezán a uklizen. Při návratu byla jednotka vyslána na vyčištění komunikace mezi obce Velký Malahov a Buková. Zde bylo nutno odstranit několik zbytků stromů, které bránily průjezdu této komunikace. Jednotka se přes malé komplikace (zapadlý kamion na cestě) vrátila na základnu okolo 0:30 hodin.

Padlé stromy na silnici Březí - BozdíšPadlé stromy na silnici Březí - BozdíšPadlé stromy na silnici Březí - BozdíšPadlé stromy na silnici Březí - BozdíšPadlé stromy na silnici Březí - BozdíšSilnice I/26 u obce BřezíKomunikace Velký Malahov - BukováKomunikace Velký Malahov - BukováSilnice Miřkov - Vidice

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky