8. prosince 2010 - Technické zásahy - padlé stromy

V 6:36 hodin se opět v hasičské zbrojnici rozezněla siréna a hasiči byli vysláni na silnici mezi obce Horní Metelsko a Miřkov. Zde bylo nutno odstranit popadané stromy, které bránily plynulému průjezdu. Po ukončení zásahu a odklizení všech překážek byla jednotka vyslána na prohlídku komunikace mezi obce Přes a Vidice. Zde byl nalezen pouze jeden nakloněný strom nad plotem soukromého majitele. Po konzultaci s KOPISem se jednotka vrátila zpět na základnu.

Krátce po uvedení vozidla do pohotovosti byla jednotka v 7:52 hodin vyslána na silnici před obec Borovice. Zde bylo nutno vyčistit komunikaci od zbytků špiček stromů a větví v délce asi 500 m. Horšovskotýnská jednotka hasičů silnici vyčistila a vrátila se na základnu.

Komunikace Horšovský Týn - BoroviceKomunikace Horšovský Týn - Borovice