8. prosince 2010 - Technická pomoc - sníh na střeše, padlý strom

V 9:42 hodin vyjíždí jednotka do areálu firmy Stepan - Bauer, kde pod tíhou mokrého sněhu a ledu dochází k deformaci střešní konstrukce a hrozilo zřícení střechy. Horšovskotýnští hasiči uzavřeli hlavní uzávěr plynu. Na místo se dostavili hasiči z HZS Staňkov. Byla nařízena evakuace haly a byl povolán statik. Po příjezdu majitele objektu byli horšovskotýnští hasiči odesláni na likvidaci padlého stromu na komunikaci mezi Horšovským Týnem a Domažlicemi (na Hájích). Po rozřezání a odstranění stromu se jednotka vrátila na základnu (cca v 11:30 hodin).

Deformace střešní konstrukce Horšovský TýnDeformace střešní konstrukce Horšovský TýnDeformace střešní konstrukce Horšovský TýnDeformace střešní konstrukce Horšovský Týn

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky