6. prosince 2010 - Technický zásah - padlé stromy

V pondělí 6. prosince 2010 v 15:53 hodin byla jednotka SDH Horšovský Týn vyslána k odstranění padlého stromu na silnici mezi Horšovským Týnem a obcí Borovice. Jednotka strom odstranila pomocí motorové pily. Po zlikvidování této události byla jednotka dále vyslána k odstranění stromu, který padl přes silnici mezi obcemi Miřkov a Horní Metelsko. I tento strom byl z komunikace odstraněn pomocí motorové pily.

Odstranění stromu BoroviceOdstranění stromu BoroviceOdstranění stromu BoroviceOdstranění stromu BoroviceOdstranění stromu BoroviceOdstranění stromu BoroviceOdstranění stromu BoroviceOdstranění stromu BoroviceOdstranění stromu BoroviceOdstranění stromu Horní MetelskoOdstranění stromu Horní MetelskoOdstranění stromu Horní MetelskoOdstranění stromu Horní Metelsko

Komentáře

Věvrovanka
před 6 roky

Ten den padlých stromů bylo na mé cestě domů do Věvrova celkem dost, viz holýšovský kopec, borovický les apod. Chtěla bych chlapcům z jednotky poděkovat za rychlou a dobrou práci :-)

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky