24. srpna 2011 - Požár balíků slámy

Hasiči byli ve 23:43 hodin povoláni k požáru lesa u obce Semněvice. Po příjezdu jednotky na místo požáru bylo průzkumem zjištěno, že se nejedná o požár lesa, ale o požár balíků slámy mezi obcemi Semněvice a Mezholezy. Dále bylo požárem zasaženo i strniště v bezprostředním okolí. K požáru došlo zřejmě po zásahu bleskem, kdy došlo k zapálení dvou balíků slámy. Jednotka po příjezdu provedla likvidaci požáru vysokotlakým proudem a poté prolila okolí vodním dělem. Zásah ztěžoval těžký terén, kdy jednotka měla problém dostat techniku na místo požáru. Na místě zasahovala s horšovskotýnskými hasiči jednotka SDH Hostouň.

Požár slámy - SemněvicePožár slámy - Semněvice

Komentáře

Petr
před 5 roky

Ještě, že jsou ty mobily a máme aspoň nějakou fotku. Rád bych se dožil toho, aby jsme jednou mohli uveřejnit fotky v takové kvalitě, jako má třeba HZS Praha. Nu uvidíme časem :-)

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky