26. srpna 2011 - Požár balíkovače

Horšovskotýnská jednotka hasičů byla v 15:21 hodin povolána k požáru zemědělského stroje do obce Semněvice. Jednalo se o požár balíkovače, kde vlivem technické závady (zřejmě zadřené ložisko) došlo k zahoření slámy uvnitř stroje. Požár lokalizovali zaměstnanci zemědělské farmy, které stroj patří. Před příjezdem jednotky z Horšovského Týna již na místě zasahovala jednotka SDH Miřkov, která pomocí vysokotlakého proudu balíkovač ochladila. Na místo se dále dostavila jednotka HZS Staňkov.

Požár balíkovačePožár balíkovačePožár balíkovače

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky