14. září 2011 - Dopravní nehoda Miřkov - Vidice - video

Hasiči JSDH Horšovský Týn byli povoláni k dopravní nehodě osobního automobilu, která se stala na silnici II/200 mezi obcemi Miřkov a Vidice. Po příjezdu horšovskotýnské jednotky hasičů na místo události bylo zjištěno, že se v havarovaném vozidle Fiat Punto nalézá zaklíněný řidič. Hasiči pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení z vozidla HZS Staňkov otevřeli přední dveře a za asistence ZZS zraněného řidiče vyprostili. Dále hasiči zajistili místo pro přistání vrtulníku Letecké záchranné služby. Ta poté transportovala zraněného do nemocnice. Hasiči ještě vozidlo zajistili proti požáru a vrátili se zpět na základnu. Na místě zůstala jednotka HZS Staňkov, která asistovala odtahové službě při odklizení vraku.

DN Miřkov - VidiceDN Miřkov - VidiceDN Miřkov - VidiceDN Miřkov - VidiceDN Miřkov - VidiceDN Miřkov - VidiceDN Miřkov - VidiceDN Miřkov - VidiceDN Miřkov - Vidice