24. září 2011 - Soutěž v požárním útoku Březí - fotogalerie

Hasiči z Horšovského Týna vyrazili přímo z vodáckých závodů na soutěž v požárním útoku. Tradiční pouťová soutěž se konala v obci Březí. Horšovskotýnským se tentokráte lepila smůla na "paty" a když pravému proudaři spadla přidla při nástřiku (mimochodem čas 20:57s byl nadějný) a při druhém útoku spadl koš ze savce, horšovskotýnští skončili se dvěma "N" poslední. Doufejme, že je smůla vybraná a za týden 1. října 2011 se na domácí půdě ukáže družstvo SDH Horšovský Týn v lepším světle :-)

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky