1. listopadu 2011 - Požár stromu

Hasiči z jednotky SDH Horšovský Týn byli ve 13:30 hodin povoláni k likvidaci požáru vykotlaného stromu do Zámeckého parku. Hasiči po příjezdu na místo události zjistili, že jde o požár ztrouchnivělého dřeva v dutině vzrostlého jasanu, který se nachází u lávky přes rybník v Zámeckém parku v Horšovském Týně. Hasiči dutinu stromu důkladně prolili vodou pomocí jednoho proudu C a vrátili se zpět na základnu. Na místě dále zasahovali hasiči z HZS Staňkov a příslušníci Policie ČR.

Požár stromu - Zámecký park Horšovský TýnPožár stromu - Zámecký park Horšovský TýnPožár stromu - Zámecký park Horšovský TýnPožár stromu - Zámecký park Horšovský TýnPožár stromu - Zámecký park Horšovský TýnPožár stromu - Zámecký park Horšovský TýnPožár stromu - Zámecký park Horšovský Týn

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky