1. listopadu 2011 - Požár stromu

Hasiči z jednotky SDH Horšovský Týn byli ve 13:30 hodin povoláni k likvidaci požáru vykotlaného stromu do Zámeckého parku. Hasiči po příjezdu na místo události zjistili, že jde o požár ztrouchnivělého dřeva v dutině vzrostlého jasanu, který se nachází u lávky přes rybník v Zámeckém parku v Horšovském Týně. Hasiči dutinu stromu důkladně prolili vodou pomocí jednoho proudu C a vrátili se zpět na základnu. Na místě dále zasahovali hasiči z HZS Staňkov a příslušníci Policie ČR.