26. listopadu 2011 - Požár kontejneru - video

V sobotu 26. listopadu 2011 v 10:21 hodin byla požárním poplachem opět svolána jednotka hasičů z Horšovského Týna. Událost byla hlášena jako požár kontejneru v Gorkého ulici, což se také po příjezdu jednotky na místo potvrdilo. Hasiči požár kontejneru na papír zlikvidovali jedním vysokotlakým proudem. Včasným zásahem jednotky z Horšovského Týna byl kontejner uchráněn (požár zasáhl pouze část spodního okraje kontejneru). Jako příčina požáru byla předběžně stanovena nedbalost nebo úmyslné zapálení. na místo se dále dostavila jednotka HZS Staňkov.

Požár kontejneru Horšovský TýnPožár kontejneru Horšovský TýnPožár kontejneru Horšovský Týn

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky