15. prosince 2011 - Požár sklepa

Ve čtvrtek 15. prosince 2012 byla ve 14:56 hodin povolána jednotka SDH Horšovský Týn k požáru sklepa do Suchanovy ulice. Po příjezdu jednotky k místu události se potvrdilo, že hoří v jedné ze sklepních kójí. Hasiči ihned po příjezdu začali provádět likvidaci za použití vysokotlakého proudu vody a jednoho proudu C. Likvidační práce se prováděly v dýchací technice, protože sklepy a společné prostory celého bytového domu byly silně zakouřeny. Dům byl proto odvětráván pomocí přetlakového ventilátoru. Na místo události se dále postupně dostavily jednotky HZS Staňkov, HZS Domažlice a SDH Mířkov. Na místo byla dále povolána osádka ZZS, protože se v jednom z bytů nacházelo dítě. Naštěstí nebylo prokázáno zranění žádného obyvatele bytového domu. Celková škoda byla odhadnuta na 4500,- Kč. Jako příčina požáru byla uvedena nedbalost nebo úmysl.

Požár sklepa Horšovský TýnPožár sklepa Horšovský TýnPožár sklepa Horšovský TýnPožár sklepa Horšovský TýnPožár sklepa Horšovský TýnPožár sklepa Horšovský Týn

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky