16. prosince 2011 - Technická pomoc

Hasiči z Horšovského Týna vyjeli v 21:15 hodin do Autokempu Podhájí. Podle informací správce areálu mělo dojít k vyvrácení vzrostlého smrku do komunikace, což se po příjezdu jednotky na místo potvrdilo. Strom byl rozřezán a odklizen na kraj komunikace. Při návratu na základnu byla jednotka povolána k odstranění padlého stromu na komunikaci mezi obce Horšov a Horní Metelsko. Tam se vyvrátila jabloň, která překážela v plynulém průjezdu. Tento strom byl jednotkou také odstraněn. Ve 22:33 hodin byla jednotka opět povolána k odstranění překážek. Tentokrát se mělo jednat o padlý strom na komunikaci u Dolního Metelska. Jednotka projela nahlášené místo i bezprostřední okolí, ale žádný padlý strom již nalezen nebyl, tak se jednotka hasičů z Horšovského Týna vrátila zpět na základnu.

Technická pomoc PodhájíTechnická pomoc PodhájíTechnická pomoc Podhájí

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky