Evidence pálení - přihlášení do registru HZS

Této ohlašovny Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje mohou využít právnické i fyzické osoby, které provádí spalování biologického odpadu (např. větví z průklestu ovocných stromů), pokud tuto činnost nezakazuje místní úprava. Vstup do ohlašovny je zde.

Zaevidování pálení pomocí této ohlašovny nezbavuje právnickou (podnikající fyzickou) osobu zákonné povinnosti stanovit a předem oznámit příslušnému HZS opatření proti vzniku a šíření požáru. HZS může tato opatření doplnit, případně pálení zakázat.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky