18. září 2012 - Požár stromu

Horšovskotýnští hasiči byli v 8:38 hodin povoláni k požáru stromu do Zámeckého parku. Již při příjezdu jednotky byli viditelné plameny, které šlehaly z dutin stromu. Hasiči na likvidaci nasadili jeden útočný proud C. Po příjezdu jednotky HZS Staňkov byl nasazen ještě vysokotlaký proud se smáčedlem. Na pomoc byl povolán i automobilový žebřík z HZS Domažlice, protože byla požárem zasažena dutina i v horních patrech stromu. Jako příčina požáru bylo zřejmě úmyslné zapálení.

Požár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský TýnPožár stromu Horšovský Týn

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky