26. září 2012 - Požár stromu

Ve středu 26. září 2012 vyjeli v 15:05 hodin hasiči z Horšovského Týna do ulice Prokopa Holého (ke kinu), kde byl ohlášen požár dutého stromu. Hasiči po příjezdu na místo požár zlikvidovali vysokotlakým proudem vody. Příčinou požáru byl zřejmě úmysl. Na místo se dostavil starosta města Horšovský Týn, vyšetřovatel příčin vzniku požárů, jednotka HZS Staňkov i Policie ČR. Je nutno dodat, že se jedná o třetí požár dutého stromu během jednoho týdne.

Požár stromu u kina v Horšovském TýněPožár stromu u kina v Horšovském TýněPožár stromu u kina v Horšovském Týně

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky