28. září 2012 - 12. ročník Vzpomínkového memoriálu v požárním útoku - fotogalerie

V pátek 28. září 2012 proběhl na fotbalovém stadionu v Plzeňské ulici v Horšovském Týně již 12. ročník Vzpomínkového memoriálu v požárním útoku. Tento rok se do Horšovského Týna přijelo zúčastnit 28 soutěžních družstev. 9 družstev žen a 19 družstev mužů. Do celkového pořadí se již tradičně počítal součet časů ze dvou požárních útoků. Soutěž proběhla za nádherného počasí a jedinou vadou na kráse celé soutěže byly malé technické problémy s nástřikovými terči, kvůli kterým se musely 2 požární útoky opakovat. Pořadatelé z SDH Horšovský Týn přislíbili, že se tento problém v příštím roce již opakovat nebude. První místa si nakonec odvezli družstva z Úněšova v ženské kategorii a družstvo z Krchleb v kategorii mužů.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky