Vyprošťovací zařízení LUCAS

Jednotka Sboru dobrovolných hasičů obdržela do své výbavy hydraulické vyprošťovací zařízení značky Lucas. Toto zařízení, které dosud horšovskotýnské jednotce chybělo, obdrželo město Horšovský Týn jako dar od německého partnerského města Nabburg. Horšovskotýnští hasiči toto gesto považují za vrchol několikaleté spolupráce s nabburgskými hasiči. Sada na vyprošťování z havarovaných vozidel již prošla revizemi v České republice a již se čeká jen na komponenty, které poslouží k zabudování tohoto zařízení do výjezdového vozidla Renault. Hasiče z Horšovského Týna ještě čeká společné cvičení s německými kolegy v Nabburgu a poté bude vyprošťovací zařízení nasazeno do "ostrého" výjezdu. Horšovskotýnští hasiči tímto ještě jednou velice děkují nabburgským kolegům za jejich dar a také představitelům města, kteří uvolnili 100.000,- Kč, které byly nutné k provedení revize, nákupu potřebných hydraulických hadic a nutných dílů k zabudování do vozidla.

Vyprošťovací sada LucasVyprošťovací sada LucasVyprošťovací sada LucasVyprošťovací sada LucasVyprošťovací sada LucasVyprošťovací sada Lucas

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky