1. října 2012 - Požár rozhledny - video, fotogalerie

Jednotka JPO II Horšovský Týn byla v pondělí 1. října v 16:59 hodin povolána k požáru rozhledny na Šibeničním vrchu v Horšovském Týně. Jednotka hasičů vyjela se dvěma CAS (CAS 24 Renault a CAS 25 RTHP). Po příjezdu na místo události byla jednotka hasičů informována, že se jedná o prověřovací cvičení,  jehož hlavní náplní byla kyvadlová doprava vody. Jednotka z Horšovského Týna vybudovala na požární nádrži na návsi v obci Blížejov čerpací stanoviště, kde byly doplňovány jednotlivé hasičské cisterny. Prověřovací cvičení bylo ukončeno po více než hodině. Jednotka SDH Horšovský Týn se vrátila na základnu krátce před 20. hodinou. Prověřovacího cvičení se zúčastnily jednotky HZS Staňkov, HZS Domažlice, SDH Horšovský Týn, SDH Blížejov, SDH Mířkov, SDH Meclov, SDH Staňkov a SDH Hlohovčice.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky