23. října 2012 - Požár lesa (planý poplach) - video

V 7:53 hodin byla jednotka hasičů z Horšovského Týna vyslána na likvidaci požáru lesa, který zpozoroval náhodný svědek u obce Němčice. Hasičům se po chvíli podařilo nalézt cestu do lesního porostu, odkud byly ze silnice vidět plameny. Po příjezdu na místo se zjistilo, že se jedná o pálení klestu, které bylo řádně nahlášené. Hasiči se proto vrátili zpět na své základny. Na místo se dostavili hasiči z HZS Domažlice.

Planý poplach - nahlášené páleníPlaný poplach - nahlášené páleníPlaný poplach - nahlášené páleníPlaný poplach - nahlášené páleníPlaný poplach - nahlášené pálení

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky