28. října 2012 - Technická pomoc

V 7:54 hodin byla jednotka hasičů z Horšovského Týna povolána k odstranění padlého stromu. Jednotka v zápětí vyjela na ohlášené místo události a po krátkém hledání a upřesnění místa nalezla padlý dub na silnici mezi obcemi Luženice a Březí. Strom hasiči odstranili pomocí motorové pily a po projetí úseku Luženice - Draženov (kde se měl také nacházet padlý strom, ale žádný nebyl nalezen) se vrátili zpět na základnu do Horšovského Týna.

Padlý strom LuženicePadlý strom LuženicePadlý strom LuženicePadlý strom Luženice

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky