29. října 2012 - Požár ve firmě PEHTOO - fotogalerie

Hasiči z Horšovského Týna byli ve 2:15 hodin povoláni k požáru průmyslového objektu do areálu firmy PEHTOO. Po příjezdu horšovskotýnských hasičů bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o rozsáhlejší požár skladových prostor v jedné z hal. Hasiči za použití dýchacích přístrojů nejdříve vypnuli elektrický proud v celé hale. Poté započali s hasebními pracemi. Požár byl likvidován pomocí 3 C proudů vody s použitím pěnidla. Na místo se postupně dostavili jednotky HZS Staňkov, HZS Domažlice, SDH Mířkov, SDH Meclov a místní podnikový hasiči. Likvidace požáru probíhala do 6. hodin ranní. Na místě zůstala jako dohled místní podniková jednotka hasičů, která ještě v průběhu dopoledne likvidovala jednotlivá ohniska požáru.