3. října 2012 - Požár průmyslového objektu - fotogalerie

V 9:08 hodin byla jednotka hasičů z Horšovského Týna povolána k požáru průmyslového objektu do areálu firmy Gerresheimer spol. s r. o.. Jednotka vyjela se dvěma vozy CAS. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o prověřovací cvičení. Horšovskotýnští hasiči se na místo události dostavili 6 minut po vyhlášení poplachu. Hasiči prováděli průzkum ve výrobní hale a po příjezdu jednotek HZS s nimi dále spolupracovali. Jednalo se již o druhé prověřovací cvičení pro jednotku z Horšovského Týna během tří dnů a je nutno dodat, že obě cvičení byla dokonale utajena a hasiči vždy vyjížděli jako k ostrému zásahu.

Cvičení Gerresheimer Horšovský TýnCvičení Gerresheimer Horšovský TýnCvičení Gerresheimer Horšovský TýnCvičení Gerresheimer Horšovský Týn