9. listopadu 2012 - Únik nebezpečných látek - video

V 18:23 hodin byla vyrozuměna jednotka hasičů z Horšovského Týna o tom, že v ulici U garáží v Horšovském Týně došlo k úniku plynu do ovzduší. Jednotka vyjela na místo se dvěma zásahovými automobily - CAS 24 Renault a DA Peugeot Boxer. Po příjezdu na místo byl v ovzduší patrný zápach plynu, žádné místo úniku však nalezeno nebylo. Profesionální jednotka ze Staňkova provedla měření nebezpečných látek v ovzduší s negativním výsledkem. Žádnou nebezpečnou koncentraci plynu nezjistil ani povolaný pracovník plynáren z Domažlic. Jednotky se proto vrátily zpět na své základny.

Video z cesty od hasičárny na místo události (cca 400 m :-)) První výjezd nové on board kamery.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky