18. prosince 2012 - Požár stodoly - fotogalerie

Hasiči z Horšovského Týna byli v úterý 18. prosince 2012 v 1:22 hodin povoláni k likvidaci požáru stodoly do obce Lštění. Po příjezdu jednotky na místo události již u požáru zasahovaly jednotky HZS Staňkov, SDH Lštění, SDH Koloveč a SDH Blížejov. Požárem byla zasažena celá střecha objektu stodoly a přilehlých místností, které sloužily k ubytování. Hasiči požár likvidovali v dýchacích přístrojích a museli rozebírat konstrukce dvojitého stropu, ve kterém se požár dále šířil. Jednotka z Horšovského Týna byla odeslána na základnu okolo páté hodiny ranní. Byly povolány jednotky SDH Chudenice a SDH Staňkov, které dále dohašovaly skrytá ohniska a rozebíraly konstrukce budovy. Horšovskotýnští hasiči uvedli zásahový vůz zpět do pohotovosti v šest hodin ráno.

Komentáře

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky