29. prosince 2012 - Požár rodinného domu - fotogalerie

Jednotka hasičů z Horšovského Týna byla v 7:06 hodin povolána k požáru rodinného domu do obce Podražnice. Horšovskotýnští hasiči vyjeli v zápětí s vozidly CAS 24 Renault, Cas 25 Škoda RTHP a DA Peugeot Boxer. Při příjezdu na místo byla celá střecha rodinného domu zachvácena požárem. Hasiči nasadili 3 útočné proudy a počali s likvidací požáru. Bylo nutné postupně rozebrat střešní konstrukci. Hasiči v objektu nalezli vystrašenou kočku a postupně vynesli část vybavení domácnosti. Na místě společně s horšovskotýnskými hasiči zasahovaly jednotky HZS Staňkov, HZS Domažlice a místní jednotka SDH Podražnice.

Komentáře

Jirka
před 4 roky

No, hlavně jestli jste něco zachránili.... Z fotek to tak nevypadá.....

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky