6. prosince 2012 - Požár osobního automobilu - fotogalerie

Ve středu 6. prosince 2012 ve 2:35 hodin byla jednotka horšovskotýnských hasičů povolána k požáru osobního automobilu do Fibichovy ulice. Po příjezdu na místo hasiči nalezli hořící automobil značky Hyunday, v plamenech se ocitla i část oplocení a vzrostlá thuje. Hasiči ihned po příjezdu nasadili na likvidaci jeden vysokotlaký proud a jeden vodní proud C. Protože z vozidla vytékal již hořící benzín, bylo nutné použít pěnidlo. Hasičům se po několika minutách podařilo dostat požár pod kontrolu a zcela ho zlikvidovat. Na místě dále zasahovala jednotka HZS Staňkov.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky