19. dubna 2013 - Slavnostní předání hydraulického vyprošťovacího zařízení

V pátek 19. dubna 2013 proběhlo bezprostředně po společném výcviku slavnostní předání hydraulického vyprošťovacího zařízení. To získalo město Horšovský Týn jako dar od německého partnerského města Nabburg. Tohoto slavnostního aktu se zúčastnili představitelé měst Horšovský Týn, dobrovolní hasiči z Nabburgu a z Horšovského Týna. Bylo možné vyslechnout krátké proslovy starostů z Horšovského Týna a z Nabburgu, slovo velitele jednotky SDH Horšovský Týn a starosty a velitele Freiwillige Feuerwerh Nabburg. Hasiči si navzájem předali malé dárky a po přípitku následovalo posezení v přátelském duchu v zasedací místnosti hasičské zbrojnice v Horšovském Týně. Pro německé hasiče byla ještě připravena sobotní prohlídka Státního hradu a zámku v Horšovském Týně a po obědě se němečtí hasiči vrátili zpět domů.

Komentáře

Ivana Bauer
před 4 roky

Dobry den vsem,

Moc pekna akce velmi se povedla.
Vase mesto je moc krasne, urcite ho brzo opet navstivim. :-)
S pozdravem Ivana Bauer

petr
před 4 roky

jsem rad za podporu a doufam, ze se Vam u nas libilo. Radi podobnou akci zopakujem. Preji pekny vecer. pL

Ivana Bauer
před 4 roky

Urcite se mi u Vas libilo...:)
Treba se potkame opet u Vas nebo az budete v Nabburgku :)

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky