19. dubna 2013 - Společný výcvik jednotek SDH Horšovský Týn a FF Nabburg

V pátek 19. dubna 2013 se v odpoledních hodinách uskutečnil společný výcvik jednotek SDH Horšovský Týn a Freiwillige Feuerwehr Nabburg. Tématem cvičení byla práce s hydraulickým vyprošťovacím zařízením. Němečtí kolegové předali horšovskotýnským hasičům cenné rady a zkušenosti a předvedli různé postupy vyproštění osob a otevření vraků aut. Hasiči tímto děkují firmám DIMAtrans s.r.o. Horšovský Týn a Odtah 24 - Luděk Pytelka za zajištění autovraků potřebných k výcviku.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky