15. července 2013 - Požár v Zámeckém parku

Hasiči z jednotky SDH Horšovský Týn byli ve 22:52 hodin povoláni do Zámeckého parku v Horšovském Týně, kdy byl na kamerovém systém Hradu a zámku Horšovský Týn spatřen kouř a oheň. Při příjezdu hasičů již byli na místě události příslušníci Policie ČR a průzkumem bylo zjištěno, že se jednalo o "ohýnek", který si v těsné blízkosti hradební zdi rozdělal místní bezdomovec. Hasiči místo prohlédli a pro jistotu ještě zalili vodou. Na místo se dále dostavila jednotka HZS Staňkov.

Požár v Zámeckém parkuPožár v Zámeckém parkuPožár v Zámeckém parku

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky