23. července 2013 - Požár balíkovače - video

Jednotka SDH Horšovský Týn byla v úterý 23. července 2013 v 16:15 hodin povolána k požáru balíkovače do obce Velký Malahov. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že došlo k zahoření slámy uvnitř balíkovače. Včasným zásahem majitele stroje, který použil k likvidaci požáru práškový hasicí přístroj, nedošlo k větším škodám na balíkovači. Horšovskotýnští hasiči dohasili skrytá ohniska a stroj ochladili. Událost se obešla bez hmotné škody.

 

Požár balíkovačePožár balíkovačePožár balíkovačePožár balíkovačePožár balíkovačePožár balíkovačePožár balíkovačePožár balíkovačePožár balíkovače

Komentáře

Alča
před 3 roky

Dobří hoři..No jo Horšáci mnoo

*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky