4. srpna 2013 - Technické zásahy - video

V neděli 4. srpna 2013 byli po odpolední bouřce povoláni horšovskotýnští hasiči k technickým zásahům v okolí Horšovského Týna. Jednalo se odstraňování padlých stromů, dřevěných sloupů telefonního vedení a spadlých drátů elektrického vedení. Hasiči zasahovali u obcí Semněvice, Borovice, Křenovy, Horní Metelsko a dále vyčistili od padlých stromů komunikaci č.193 z Horšovského Týna do Domažlic. Nakonec zajistili místo v Horšovském Týně, kde se zamotalo elektrické vedení do větví nakloněného stromu.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky