18. září 2013 - Likvidace hmyzu

Ve středu 18. září 2013 ve 14:24 hodin byli povoláni hasiči z Horšovského Týna do obce Meclov. Tam se na budově místní pošty usadily nad hlavním vchodem vosy a ohrožovaly kolemjdoucí občany obce. Horšovskotýnští hasiči vosy zlikvidovali chemickým prostředkem a vrátili se zpět na základnu.

Vosy na poště v obci MeclovVosy na poště v obci MeclovVosy na poště v obci MeclovVosy na poště v obci MeclovVosy na poště v obci MeclovVosy na poště v obci MeclovVosy na poště v obci MeclovVosy na poště v obci MeclovVosy na poště v obci Meclov

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky