28. září 2013 - Hasičský memoriál v požárním útoku - fotogalerie

V sobotu 28. září 2013 proběhl v Horšovském Týně již 13. ročník Hasičského memoriálu v požárním útoku. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 19 soutěžních družstev. Prováděly se 2 požární útoky a do celkových výsledků se započítaval součet obou dosažených časů. Tímto SDH Horšovský Týn děkuje Městu Horšovský Týn za finanční podporu, TJ Dynamu za zapůjčení travnatého hřiště a také OSH SHČMS Domažlice za zapůjčení elektronické časomíry a nástřikových terčů.

Výsledky Memoriál 2013

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky