4. října 2013 - Požár stohu

V pátek 4. října 2013 v 15:37 hodin byli povoláni hasiči z JSDH Horšovský Týn k požáru stohu do obce Semněvice. Při příjezdu na místo již u této mimořádné události zasahovali hasiči z jednotky SDH Miřkov. Dobrovolní hasiči společně s jednotkou HZS Staňkov museli odstarnit několi vzrostlých stromů, které byly bezprostředně ohroženy požárem a dále chránili přilehlé okolí. Samotný stoh se nechal samovolně dohořet.

Požár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu SemněvicePožár stohu Semněvice

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky