9. listopadu 2013 - Požár lakovny

V sobotu 9. listopadu 2013 ve 23:18 hodiny byli hasiči z horšovskotýnské jednotky povoláni k požáru průmyslového objektu do obce Meclov. Podle prvních informací se mělo jednat o zakouřenou lakovnu v jedné z Meclovských firem. Po příjezdu hasičských jednotek na místo událoti bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o požár odpadu v plechovém kbelíku. Ten byl hasiči vynesen a uhašen. Hasiči místo dále prohlédli pomocí termokamery a poté se jednotky vrátily na své základny. Na místě zasahovaly jednotky HZS Domažlice, SDH Horšovský Týn a SDH Meclov.

Požár lakovnyPožár lakovnyPožár lakovnyPožár lakovny

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky