22. prosince 2013 - Záchrana osoby - video

V neděli 22. prosince 2013 v 11:51 byli hasiči z jednotky SDH Horšovský Týn povoláni k záchraně osoby do osady Lazce, kde došlo k propadnutí osoby do skládky tuhého komunálního odpadu. Hasiči po příjezdu na místo nalezli na místě po krk zapadlou osobu. Jednalo se o pracovníka ostrahy, kterého hasiči zajistili proti dalšímu propadnutí a dále provedli jeho vyproštění. Zachráněnou osobu si poté převzala ZZS a následně i letecká záchranná služba, která silně podchlazenou osobu převezla do jedné z plzeňských nemocnic. Na místě kromě horšovskotýnské jednotky zasahovali hasiči HZS Domažlice a HZS Staňkov.

Záchrana osoby LazceZáchrana osoby LazceZáchrana osoby LazceZáchrana osoby LazceZáchrana osoby LazceZáchrana osoby LazceZáchrana osoby LazceZáchrana osoby LazceZáchrana osoby LazceZáchrana osoby LazceZáchrana osoby Lazce

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky