6. prosince 2013 - Požár komína

V pátek 6. prosince 2013 v 7:48 hodin vyjeli hasiči z jednotky SDH Horšovský Týn na hlavní světelnou křižovatku, kde měly být spatřeny plameny z komína tamnější herny. Hasiči po příjezdu již plameny nezaznamenali. Po prohlídce komínového tělesa byly zjištěny závady, proto byl na místo povolán vyšetřovatel požáru, který tento problém vyřešil s majitelem objektu. Na místě dále zasahovali hasiči z HZS Staňkov a Domažlice.

Požár v herně Horšovský TýnPožár v herně Horšovský TýnPožár v herně Horšovský Týn

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky