7. ledna 2014 - Požár budovy Pocinovice - video

Jednotka sboru dobrovolných hasičů z Horšovského Týna byla v úterý 7. ledna 2014 v 16:25 hodin vyslána k požáru budovy do obce Pocinovice u Semněvic. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o požár neobydlené budovy blízko lomu u obce Pocinovice u Semněvic. Budova již byla celá zasažena požárem. Hasiči nasadili 2 vodní proudy C a v dýchací technice požár lokalizovali. Dále bylo nutno rozebrat nosné konstrukce krovu a dohasit skrytá ohniska. Na místě společně s horšovskotýnskou jednotkou zasahovali hasiči HZS Staňkov, SDH Mířkov a SDH Staňkov.

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky