1. února 2014 - Výroční valná hromada - fotogalerie, video

V sobotu 1. února 2014 proběhla v zasedací místnosti Výroční valná hromada SDH Horšovský Týn. Jako hosté se tentokrát zúčastnili senátor Jan Látka, starosta města Horšovský Týn Ing. Josef Holeček, 1. místostarosta města Horšovský Týn Mgr. Luděk Thomayer a velitel požární stanice HZS Staňkov npor. Radek Snášel. Bylo možno vyslechnout tradiční zprávy o činnosti SDH Horšovský Týn, zprávu velitele SDH Horšovský Týn, zprávy vedoucí mládeže a sportovního družstva, zprávu pokladníka a předsedy kontrolní a revizní rady. Na začátku všichni přítomní zhlédli kulturní program kroužku mladých hasičů. Tento rok si připravili krásné pásmo na téma Masopust plné básniček a písniček, všichni byli obdarováni masopustními koblížky nebo sazemi od kominíka. V závěru ještě hasiči předali malé dárky panu senátorovi a starostovi města. Po společné večeři si všichni mohli zazpívat a zatancovat s Mílou Šobrem.