22. března 2014 - Požár odpadu - video

V sobotu 22. března 2014 byl v 10:32 ohlášen jednotce SDH Horšovský Týn požár odpadu v obci Dolní Metelsko. Po příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěno, že se jedná o pálení různého odpadu (guma, plasty atd.) na rozloze cca 1x1 m. Hasiči požár zlikvidovali jedním C proudem vody a vrátili se zpět na základnu. Na místě dále zasahovala jednotka HZS Staňkov.

Požár odpadu Dolní MetelskoPožár odpadu Dolní MetelskoPožár odpadu Dolní MetelskoPožár odpadu Dolní MetelskoPožár odpadu Dolní MetelskoPožár odpadu Dolní Metelsko

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky