21. června 2014 - Hasičské zábavné odpoledne a zábava se skupinou Relaxis - video, fotogalerie

V sobotu 21. června připravili členové SDH Horšovský Týn jednu ze svých tradičních akcí a tou bylo Zábavné odpoledne s hasiči a Hasičská rocková zábava. Od 14 ti hodin byly připraveny v prostorách hasičské zbrojnice různé hry a soutěže pro děti, bylo možno shlédnout práci hasičů při vyproštění zraněných osob z havarovaných vozidel, nechybělo tradiční přetahování lanem mezi dětmi a hasiči a v neposlední řadě si mohli všichni přítomní svézt v hasičských vozidlech. Před 20. hodinou vystoupila a všechny přítomné nadchla dívčí taneční skupina Dance Aerobic z Horšovského Týna a poté si již všichni mohli všichni zatančit a zazpívat se skupinou Relaxis. Poděkování zaslouží všichni členové sboru, kteří se na pořádání této akce zúčastnili a hlavně všichni sponzoři.

Sponzoři Hasičského zábavného odpoledne:

Město Horšovský Týn, HT Metal s.r.o., Elastoform Bohemia Přeštice, Second Hand + Knihkupectví Jana Sedláčková, Velkoobchod Černík – Zahrádka, Delta – Fronková, Městské kulturní zařízení Horšovský Týn, Praktik - Sloup, Salon Hanka – Hana Vrbová, Pekárna Novotný, ZKD Sušice, Miroslav Bouda, Salon Lenka Šmídová, Diakonie Českobratrské církve evangelické, středisko západní Čechy – centrum denních služeb Plamínek Merklín, Myčka Úbl, Joko-Kopf, Restaurace Na sídlišti, Chodská pila-Srnka,  Gerresheimer Horšovský Týn spol. s r. o., Semošická hospoda, Cukrárna Zdvihalová Kladruby, Holandský nábytek Semošice, BYTES Horšovský Týn s.r.o., Pekárna Kotačka, Lion Graphic – Pavel Bukovanský, Arcom – Radek Šmíd, FADIS OSIVA s.r.o., NIEHOF Nábytek a.s., Lesy ČR, s.p., Barracuda – Zbyněk Levý, Mariina lékárna Horšovský Týn, Čepos a.s. Horšovský Týn, Autodoprava Petr Radošický, Autocentrum Jan Šmucler s.r.o., Geodetická kancelář Lahoda – Šrejber, Autobusová doprava František Ludvík, PROFORM CNC Nástrojárna s.r.o., Sportbar Kobra – Radek Vavro

 

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky