10. srpna 2014 - Cvičení na vodě

V neděli 10. srpna 2014 absolvovali hasiči z jednotky SDH Horšovský Týn cvičení na vodě pod vedením kolegů z HZS Domažlice. Výcvik probíhal na řece Radbuze v Horšovském Týně. Hasiči si připomněli práci s nornou stěnou, záchranu osoby z vody i hledání utonulého.

Cvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský TýnCvičení na vodě Horšovský Týn

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky