11. srpna 2014 - Požár osobního automobilu - video

V pondělí 11. srpna 2014 byla v 17:13 hodin povolána jednotka hasičů z Horšovského Týna k požáru osobního automobilu na silnici I/26 k obci Meclov. Po příjezdu na místo události již u požáru zasahovala posádka RZA ze stanice HZS Domažlice. Horšovskotýnští hasiči požár automobilu dohasili v dýchací technice pomocí vysokotlakého proudu vody. Požár vznikl technickou závadou. Hasiči se po zlikvidování požáru vrátili zpět na základnu, na místě zůstali hasiči z HZS Domažlice.

Požár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce MeclovPožár osobního automobilu u obce Meclov

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky