22. srpna 2014 - Požár skladu Horšovský Týn

V pátek 22. srpna 2014 byla v 1:28 hodin povolána jednotka hasičů z Horšovského Týna k požáru skladu čerpací stanice v Horšovském Týně. Již při příjezdu jednotky na místo události šlehaly z plechového skladu plameny. Hasiči požár skladu likvidovali v dýchací technice za použití vodních proudů s přidáním smáčedla. Oheň pohltil uskladněný materiál, naštěstí se nerozšířil do samotné budovy čerpací stanice. Na místě kromě horšovskotýnských hasičů zasahovaly ještě jednotky HZS Staňkov a HZS Domažlice.