22. srpna 2014 - Požár skladu Horšovský Týn

V pátek 22. srpna 2014 byla v 1:28 hodin povolána jednotka hasičů z Horšovského Týna k požáru skladu čerpací stanice v Horšovském Týně. Již při příjezdu jednotky na místo události šlehaly z plechového skladu plameny. Hasiči požár skladu likvidovali v dýchací technice za použití vodních proudů s přidáním smáčedla. Oheň pohltil uskladněný materiál, naštěstí se nerozšířil do samotné budovy čerpací stanice. Na místě kromě horšovskotýnských hasičů zasahovaly ještě jednotky HZS Staňkov a HZS Domažlice.

Požár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský TýnPožár skladu Horšovský Týn

Komentáře

Nikdo nekomentoval.
*
*
Překročil(a) jsi maximální délku komentáře o 0 znaků.
*  captcha

Geodeti

Počet přístupů od 28.4.2010
Počet přístupů od 28.4.2010    

Archív

Zlatý záchranářský kříž

Poslední výjezd JSDH Horšovský Týn

Vaše názory a připomínky